Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

СТРАШНА ГЛЕТКА ВО АМЕРИКА: Се отвори дупка во езерото и проголта се пред себе (ВИДЕО)

Среде езеро во Америка се отвори дупка, која почна да голта се пред себе.

Застрашувачката глетка беше снимена од очевидец, но не е наведено каде точно, а се изгледаше како во „садопер“.

Просто е неверојато и зачудувачки како водата оддеднаш почна да голта се пред себе.

Погледнете:

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...