Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Не случајно ја споредуваат со Џеј Ло: Тијана има НАЈС*КСИ ЗА*НИЦА НА СРПСКАТА ЕСТРАДА (ФОТО)

Атрактивната српска пејачка Тијана Стојиќ често го привлекува вниманието на мажите.

Особено кога  се претставува во провокативни изданија, како што е случајот со фотографиите што најчесто ги споделува на  својот „Инстаграм“ профил.

Таа особено умее да измами воздишки кај мажите, кои копнеат по нејзините бујни облини, на кои малкумина остануваат рамнодушни.

Цицлестата фолкерка и тоа како знае да се намести и да ги истакне своите бујни атрибути,  а особено привлечени се фотографиите на кои нејзината секси задница доаѓа до полн израз.

Затоа Тијана не случајно ја нарекуваат српската Џеј Ло и пејачката која можеби има најсекси за*ница на српската естрада!

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Во акција на Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ на МВР кај градските гробишта во Охрид се запленети над 100 килограми марихуана. Според нашите...

Свет

Принцот Азим, син на султанот од Брунеи, починал на 38-годишна возраст, потврди владата на таа земја. Азим, кој бил четврти во редот за државниот...