Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Снаата Александра објави провокативно видео, свекрвата Брена веднаш и коментираше

Пејачката Александра Пријовиќ на Инстаграм објави видео како се подготвува за својот настап, а тоа што и го порача нејзината свекрва ги воодушеви фановите.

Таа на видеото носи сексапилен црвен фустан истакнувајќи ја својата линија и тенок струк.

Штом таа го објави ова видео започнаа коментарите да се нижат сами по себе.

„Совршена“, „Убава жена“, „Зборовите не се доволни“, се само дел од коментарите на фановите.

Под фотографијата нејзината свекрва Лепа Брена и напиша „Мјаууу“, што предизвика уште повеќе коментари од фановите.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...