Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

Кој на Балканот има НАЈМНОГУ ЅВЕЗДИ ВО ПОРНО ИНДУСТРИЈАТА?

Дали знаевте дека Србија е високо рангирана во светот на порнографијата во овој дел на Европа кога станува збор за ѕвездите? Порно-мапа на Европа со прецизни податоци за бројот на ѕвезди во оваа индустрија е објавена на страната на Инстаграм „Terrible Maps“.

Прикажан е бројот на порно ѕвезди на милион жители, а судејќи според таа мапа, Србија има околу 10 од нив. Од земјите на поранешна Југославија, само Словенците се посилни, додека доминираат Романија и особено Унгарија, која има околу 750!

најчитани вести

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...