Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Емина откри детал кој ќе го РАЗБЕСНИ нејзиниот поранешен сопруг Мустафа

Пејачката Емина Јаховиќ пред неколку дена ја промовираше својата линија за козметика. По тој повод, таа рече дека нејзиното семејство е најголема поддршка во новиот потфат и започнување бизнис што нема многу врска со нејзината професионална кариера како пејачка. Таа работеше на овој проект неколку години.

По тој повод, таа рече дека нејзиниот поранешен сопруг и посакал сè најдобро, и дека тој е голема поддршка во овој бизнис.

Гостувајќи во емисијата на Сања Маринковиќ, таа откри и еден детал од нивниот брак.

Имено, Мустафа е познат пејач во Турција, но се чини дека Емина ги „украла“ симпатиите од публиката, како во Турција, така и низ цела Европа, што не одговарало на суетата на Мустафа.

– Каде и да одевме, луѓето ми приоѓаа барајќи автограм. Се сеќавам дека еднаш бевме во Милано и тие постојано ми приоѓаа да ми побараат автограм, а тие не знаеја ниту која сум, што го вознемируваше крајно. Едно време физички многу личев на Пенелопе Круз, откри пејачката.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Груевски ќе се врати на чело на ВМРО ДПМНЕ. Целата операција со носењето на Мицкоски на чело на партијата на Конгресот во Валандово беше...

Забава

Теодора Џехверовиќ искрено се посрамоти кога откри дека истетовирала погрешен збор на ногата, па пораката што сакала да ја испрати доби сосема поинакво значење...