Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВИСТИНСКИ ГЕНИЈАЛЦИ: Овие знаци имаат решение за секој проблем

Тие се доста интелегентни личности со реален пристап во секоја животна ситуација и имаат решение за скоро секој проблем.

Вага

Вагите успеваат баш секој проблем да го решат во однос на останатите знаци. При тоа, лесно проноѓаат најдобро можно решение. Вагите сакаат да бидат од помош и доста се предани во се што работат, имаат доста трпение. Нив дефинитивно ги сакате во близина оние кои ќе се најдат во незгода.

Водолија

Водолија, слична на Шкорпија, на проблемите гледа како на предизвик. Тие се доста креативни личности и не дозволуваат емоциите да им создадат уште поголем проблем, и тоа е и така. Смирени се, и не дозволуваат паника да им се вовлече во паметот и да им го помати умот.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

По долго боледување на 51 година утринава почина Горан Костадиновски – Гокси, еден од основачите на групата Комити. Си замина еден голем Вардарец, еден...