Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ВИДЕО) За нејзе годините се само бројка: Цеца се СОБЛЕЧЕ на Кипар и ги полуде мажите

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ е на одмор во Кипар.

Таа за своите следбеници на Инстаграм сподели видео како се сонча во секси бикини и покажа дека за години се држи одлично.

Цеца и овој пат доби многу комплименти за изгледот.

https://www.instagram.com/p/CGIFYp-BHBM/?igshid=m639v95uq62a

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...