Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Се соблече Драгана Митар: ЗАДРУГАРКАТА ГИ „ЗАПАЛИ“ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ СО ПРОВОКАТИВНИТЕ ОБЈАВИ

Поранешната членка на групата „Моделс“ и поранешна учесничка на најгледаното реално шоу на овие простори на „Задруга 3“, Драгана Митар, деновиве се најде во фокусот на вниманието на јавноста поради скандалот со Зилха Кариши, поранешната сопруга на нејзиниот бивш љубовник.

Откако Едис Фетиќ, кој јавно ја изневеруваше Зилха со Драган Митар во текот на претходната сезона на „Задруга“, потврди дека неговата поранешна сопруга е голата жена на спорното видео, сите сакаа да знаат што мисли Драгана за тоа, а таа беше презаситена што ја вознемируваат и на тој начин и го  узурпираат летниот одмор во Египет.

Имено, Драгана своите  деновиод одморот ги минуваше на плажите во Хургада – Египет, а денес ги воодушеви своите бројни следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со сет фотографии на кои позира во бикини кои едвај ја покриваат нејзината интима.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

По долго боледување на 51 година утринава почина Горан Костадиновски – Гокси, еден од основачите на групата Комити. Си замина еден голем Вардарец, еден...