Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЦЕЦА СЕ ОГЛАСИЛА ОД КИПАР БЕЗ ПАРДОН: “Не ме навредуваш… ме ГЊАВИШ“

Имено Цеца која ужива во својот одмор во вилата на Кипар се обратила преку Инстаграм и на сите луѓе кои ја навредуваат испратила силна порака…

“За да ме навредиш, прво мора да ми значиш. А бидејќи не ми значиш тогаш и не ме навредуваш, туку гњавиш“ напишала Цеца во објавата.

Инаку Цеца, неодамна со ќерката Анастасија престојувале во Рим каде што пеела на свадба, а слободното време го искористила да обиколи некои туристички атракции но и да купи подароци за малиот Жељко.

– Тој е мал, има само триипол месеци, па некои ситници одбравме јас и неговата тетка. Но да ви кажам, сите очекуваат подароци. Во секој случај, најубаво ми да одам да купувам со Анастасија, таа не се смирува и само се смееме – со насмевка порачала популарната пејачка.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

По долго боледување на 51 година утринава почина Горан Костадиновски – Гокси, еден од основачите на групата Комити. Си замина еден голем Вардарец, еден...