Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ПРОНАЈДЕНИ БЕЗЖИВОТНИ ТЕЛА НА СОПРУЖНИЦИ во автомобил во Панчево (ФОТО)

Голем ужас ја потресе Србија. Во автомобил во Панчево пронајдени се тела на маж и жена.

Според српските медиуми телото на мажот М.Ж (41) од Велико Градиште и сопругата на М.С. (31) со живеалиште во Панчево биле пронајдени во патничко возило околу 15 часот на улицата Стерија во Панчево.

Според неофицијални информации, се сомнева дека станува збор за убиство и самоубиство.

Телата биле пронајдени со прострелни рани во главата во сив „голф“ регистриран на име на жената.

Неофицијално, во автомобилот бил пронајден пиштол.

Истрагата е во тек.

Според Вишото јавно обвинителство во Панчево, ќе се нареди форензичка обдукција, а по што ќе се знаат причините за смртта.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Груевски ќе се врати на чело на ВМРО ДПМНЕ. Целата операција со носењето на Мицкоски на чело на партијата на Конгресот во Валандово беше...

Забава

Теодора Џехверовиќ искрено се посрамоти кога откри дека истетовирала погрешен збор на ногата, па пораката што сакала да ја испрати доби сосема поинакво значење...