Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НИКОГАШ ВИДЕНО! Светлана Ражнатовиќ се разголила: Гордо покажала белег на интимен дел на телото

Со изгледот баба Цеца ги изненадила многумина

Познатата пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ моментално е на море со својата сестра Лидија и нејзините синови.

Цеца секојдневно со своите следбеници споделува моменти во кои ужива на плажа, но овој пат се случило нешто што многумина ги изненадило.

Имено, Цеца во минијатурен бикини ги покажала своите облини.

На сликите се гледа дека пејачката има белег близу интимниот дел за кој се претпоставува дека е последица од царски рез.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Груевски ќе се врати на чело на ВМРО ДПМНЕ. Целата операција со носењето на Мицкоски на чело на партијата на Конгресот во Валандово беше...

Забава

Теодора Џехверовиќ искрено се посрамоти кога откри дека истетовирала погрешен збор на ногата, па пораката што сакала да ја испрати доби сосема поинакво значење...