Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НЕ МОЖЕТЕ ДА ЈА ПОГЛЕДНЕТЕ ВО ОЧИ: Пријовиќ ги истакна градите во преден план (ФОТО)

Снаата на Лепа Брена, не само што убаво пее туку и убаво изгледа. Александра Пријовиќ постојано е топ тема во медиумите поради својот провокативен изглед и фотографиите кои ги споделува на Инстаграм.

Откако пред некој ден ги полуде своите фанови со неверојатен изглед за време на нејзиниот настап на сплавовите во Белград, сега ги остави фановите со подзинати усти откако сподели фотографија во костим за капење.

https://www.instagram.com/p/CFzTJdinH5w/?utm_source=ig_embed

Пријовиќ се појави на базен во минијатурни бикини истакнувајќи ги градите во прв план.

Нормално, и нејзините обожаватели, не пропуштија а да не и искоментираат за ваквите провокации.

https://www.instagram.com/p/B63TIOQH-Fz/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...