Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МАЖИ НАВАЛЕТЕ: Ивана од Хурикејн бара дечко (ФОТО)

Сања Вучиќ, Ивана Николиќ и Ксенија Кнежевиќ, девојките од бендот Хурикејн, важат за едни од најпопуларните и најзгодните на естрадата. 

Со својот глас, изглед, но и со одлични песни, тие го маѓепсаа регионот, скршија и многу машки срца кои не можат да ги освојат, а Ивана откри дека во нејзиниот љубовен живот не цветаат рози.

https://www.instagram.com/p/CE8uLj9g0Rf/?utm_source=ig_web_copy_link

-Низ животот да одиш цврсто и воздржано, тоа не е живот. Ако ти се прави нешто прави го. Ако ми се допаѓа да јадам пица, ќе ја јадам, рече Сања.

Иако до неодамна сите три беа среќни и заљубени, Ивана откри дека повеќе не е во врска.

https://www.instagram.com/p/CF62jtkj8a_/?utm_source=ig_web_copy_link

– Повеќе не сум заљубена, дојдов да пејам сега, ќе бидам тажна вечерва и утре, истакна Ивана за „Премиера“.

Девојките откриле и како момците можат да ги освојат и истакнале дека романтиката не е нешто што тие повеќе го сакаат.

https://www.instagram.com/p/B_uce0ODa5X/?utm_source=ig_web_copy_link

– Јас  не сакам цвеќиња, но ако ми донесе букет од помфрит, тој навистина ќе ме воодушеви, рече Сања.

Ксенија, пак откри дека сака нејзиното момче да знае да готви и кога ќе се врати дома да ја чека ручек.

https://www.instagram.com/p/B9zC5OzDqKT/?utm_source=ig_web_copy_link

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...