Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Луна Џогани во провокативно издание со длабоко деколте по повод роденденот на вереникот (ФОТО)

Популарната пејачка Луна Џогани со последните фотографии кои ги споделува ги остава мажите без здив. Таа откако направи естетска операција градите и ги зголеми до големината која ја сака, не престанува да ги рекламира.

Луна за роденденот на нејзиниот вереник Марко Миљковиќ одлучи да се појави во деколте од кое ѕиркаа градите и покажа што се кавлитетни силикони.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...