Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЌЕ ВЕ ПОЛАЗАТ МОРНИЦИ: Јелена Карлеуша се појави на снимање во ПРЕЖЕШКО ИЗДАНИЕ (ВИДЕО)

Контроверзната пејачка и главна ѕвезда во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша изгледаше повеќе од предизвикувачки откако дојде ммногу провокативно облечена на снимањето на новата емисија од ова популарно музичкото шоу натпреварување.

Русокосата пејачка, на снимањето на најновата епизода се појави во тесен, сосема  припиен до телеото фустан во златна боја, кој  ја истакнува нејзината секси фигура, а особено нејзините бујни, раскошни облини.

Имено, може слободно да се каже дека Карлеуша на снимање дојде полугола. Во стајлинг од кој ќе ве полазат морници – без гаќички, со извадени гради и набрекнати брадавици! Стајлинг, на кој малкумина останаа рамнодушни.

Впрочем, погледнете го видеото и самите проценете дали белградската „скандал дама“ не е повеќе гола, отколку облечена?

View this post on Instagram

👉🏻🙉👈🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...