Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Познатата пејачка призна: НЕВИНА СУМ и се чувам за брак

Пејачката Ели Брук, членка на женскиот бенд „Петта хармонија“, ги изненади своите обожаватели ширум светот кога во своите мемоарите откри дека сè уште е девица на 28 години.

Таа напиша дека се чува за бракот, па сè додека не се омажи Брук одлучила дека нема да спие со ниту еден маж.

Таа за својата одлука напиша во мемоарите, а подоцна проговори и во интервјуто за „Холивуд роу“.

„Тоа го ставив во мојата книга, се отворив за тоа. Среќна сум што можам да го споделам со моите обожаватели и читатели, да им покажам каква одлука донесов, а тие тоа нека го прифатат како што сакаат – изјави пејачката.

Брук додава дека сите нејзини досегашни момчиња ја почитувале таа одлука.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...