Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

“ЛУЃЕ ОВА Е НАДОЗВОЛЕНО И СТРАШНО“! ЦЕЦА поделила шокантно видео и моли за помош

Пејачката видно потресена Познатата фолк дива Цветлана Цеца Ражнатовиќ моментално е на море со својата сестра Лидија и нејзините синови.

Цеца секојдневно со своите следбеници споделува моменти во кои ужива на плажа, но овојпат се случило нешто што длабоко ја вознемирило.

Имено, пејачката видела потресно видео во кое непозната жена го малтретира своето дете. Таа тоа видеого поделила на Инстаграм и апелираала за помош на детето, бидејќи се работи за неодговорна мајка.

– Луѓе ова е недозволено и грозно! Општеството и институциите мора да реагираат!!! Да му помогнеме на ова немоќно дете! – напишала Цеца.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Македонија

Во акција на Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ на МВР кај градските гробишта во Охрид се запленети над 100 килограми марихуана. Според нашите...

Македонија

Платениот убиец од Никшиќ Петар Мујовиќ 19), кој беше уапсен пред три дена, на полициското рочиште призна дека му биле исплатени половина милион евра...