Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ГОЛИ ФОТОГРАФИИ ОД ТАНА за секој што ќе и докаже дека гласал за Бајден (ФОТО)

Американските избори секогаш биле прилика за старлетите и интернет „ѕвездите“ да најдат начин да соберат дополнителна публика и повеќе да заработат, користејќи ги на свој начин.

Така Тана Монџо која стана популарна на Јутјуб икоја има 5,45 милиони фанови, им вети на корисниците на платформата „ОнлиФанс“, сега дека ќе им испрати свои нецензурирани разголени фотографии доколку гласаат за Џо Бајден на претстојните претседателски избори во САД.

View this post on Instagram

choose ur fighter

A post shared by tana mongeau (@tanamongeau) on

Тана објави дека секој претплатник кој ќе ѝ испрати доказ дека гласал за Бајден, ќе добие бесплатна гола фотографија.

https://www.instagram.com/p/CF3R7coBBXK/?utm_source=ig_embed

– Ако ми испратите доказ дека гласавте за Бајден, бесплатно ќе ви испратам гола фотографија – напиша Тана на Инстаграм споделувајќи фотографија во бикини.

https://www.instagram.com/p/CFyIdQGBbHC/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Во акција на Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ на МВР кај градските гробишта во Охрид се запленети над 100 килограми марихуана. Според нашите...

Свет

Принцот Азим, син на султанот од Брунеи, починал на 38-годишна возраст, потврди владата на таа земја. Азим, кој бил четврти во редот за државниот...