Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

И ПЛАТИВ ЗА СИЛИКОНИ И ЗАЖАЛИВ: Одморот го помина топлес, а кога се вративме не беше во ред

Загрижен маж се обратил кај Деидре која им помага на читателите со љубовни проблеми. Имено, тој и на љубовницата и подарил за роденден зголемување на градите, но мисли дека тоа ќе му се удри од глава.

– Три години сме заедно. Јас имам 47 години, а таа 36. Јас кревам тегови и сум во форма. Таа има два сина и ќерка, а пред мене не се грижеше за нејзиниот физички изглед. Таа започна да оди во теретана додека децата се на училиште и ослабе. Ме праша дали би платил за нејзиното зголемување на градите за нејзиниот роденден. Јас имам сопствен бизнис, па се согласив без многу размислување, напишал човекот.

Иако одбрала помал имплант во консултација со хирургот, во последен момент се предомислила и се одлучила за поголем. Таа брзо се опоравила од операцијата, иако на крајот била шокирана од големината на нејзините гради.

– Не ги сакав премногу и се плашев да ги допрам, рече тој.

Тие заминале на одмор во Грција, каде што неговата девојка постојано била топлес и се чувствувла одлично. Но, работите тргнале „наопаку“ кога децата се вратиле на училиште.

– Другите мајки ги видоа нејзините фотографии на Инстаграм и почнаа да ја оговараат. Слушнала неколку грди коментари и поради тоа нејзините деца ги  задеваат на училиште. Се грижам за неа затоа што повеќе не оди во теретана и не се дружи со пријателите. Не сум сигурен што да правам, заклучи тој.

Експертот верува дека неговата девојка наскоро ќе стане депресивна и дека треба да и каже дека е загрижен за неа и да ја праша како се чувствува. Тој додава дека нема изговори за задевање деца и проучување на нивната политика против злоупотреба.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...