Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ана Николиќ веднаш го прекина патувањето откако дознала што доживеала нејзината ќерка додека го апселе Раста

Поранешната сопруга на раперот Стефан Ѓуриќ Раста овие денови не може да се помири со тоа што го доживеала нејзината ќерка која ја има со раперот.

Имено Ана Николиќ во четвртокот заминала за странство, а тригодишната ќерката Тара ја оставила кај поранешниот сопруг Раста.

Кога беше уапсен Раста девојчето било кај него на гости заедно со дадилката. Штом родителите на раперот дознале дека нивниот син е уапсен веднаш ја преземаа грижата за малата внука. Ана потоа го прекина патувањето и се врати дома, вели извор за српските медиуми.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...