Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша со ново С*КСИ ИЗДАНИЕ ГИ СОБРА СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Јелена Карлеуша секогаш важи за една од најзогдните пејачки на естрадата со секоја своја појава како магнет ги привлекува сите погледни. Карлеуша исто така секодневно ги провоцира своите обожаватели и со жешки фотографии.

Токму затоа секое ново снимање од „Ѕвездите на Гранд“, претставува нова можност на Јелена Карлеуша за импресивен стајлинг кој го привлекува целото внимание.

Овој пат таа со интересен стајлинг реши да ги привлече сите погледи кон себе.

Но освен комбинацијата на облека, пејачката беше забележана и по афро-фризурата.

Карлеуша носеше мини сребрен фустан и шик сребрени длабоки чизми

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...