Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша со ново С*КСИ ИЗДАНИЕ ГИ СОБРА СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Јелена Карлеуша секогаш важи за една од најзогдните пејачки на естрадата со секоја своја појава како магнет ги привлекува сите погледни. Карлеуша исто така секодневно ги провоцира своите обожаватели и со жешки фотографии.

Токму затоа секое ново снимање од „Ѕвездите на Гранд“, претставува нова можност на Јелена Карлеуша за импресивен стајлинг кој го привлекува целото внимание.

Овој пат таа со интересен стајлинг реши да ги привлече сите погледи кон себе.

Но освен комбинацијата на облека, пејачката беше забележана и по афро-фризурата.

Карлеуша носеше мини сребрен фустан и шик сребрени длабоки чизми

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...