Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ПОКАЖА БАШ СЕ: Луна Џогани објави врела фотографија, деколте од кое боли глава (ФОТО)

После подолг период Луна Џогани не е топ тема поради кавгите и недоразбирањата со Анабела, туку поради нејзиниот изглед како порано.

Луна Џогани објави фотографија на својот Инстаграм профил каде го истакна своето деколте на кое никој не останува рамнодушен.

Младата пејачка често ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи со предизвикувачки фотографии, па овој пат отиде чекор подалеку.

Имено, таа носеше фустан со длабоко деколте, а сите ги забележаа нејзините силиконски гради.

https://www.instagram.com/p/CF1-UWrpRLV/?utm_source=ig_embed

Веднаш после објавената фотографија следеше лавина од коментари.

https://www.instagram.com/p/CFU86jMpjEI/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...