Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО: Презгодната Софија издоминира во розова комбинација (ФОТО)

Со оглед дека со години важи за една од најубавите девојки на Балканот, што и да прави или објави, Софија Милошевиќ е секогаш во центарот на медиумското внимание.

И од моментот кога таа и Лука Јовиќ ја потврдија својата врска, а неодамна станаа родители, овој пар постојано е под будното око на јавноста.

https://www.instagram.com/p/CFkF3iwlN3E/?utm_source=ig_embed

Од кога стана мајка, Софија често споделува емотивни слики од животот со своето бебе и со својот избраник.

Но, таа, исто така, честопати ги споделува со своите придружници, фотографиите кои најдобро сведочат дека ја вратила својата линија кратко време по породувањето и дека изгледа беспрекорно.

Последна во низата фотографии што воодушеви многу следбеници мајката Софија во изданието на Барби.

https://www.instagram.com/p/CF0FdnOFx7y/?utm_source=ig_embed

Розевата комбинација од глава до пети најдобро ги истакнува нејзините облини и убавото тело.

View this post on Instagram

Netflix tv shows suggestions?☺️

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...