Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВО С*КСИ ДОЛНА ОБЛЕКА: Милица Павловиќ претерано провокативна на новите плакати (ФОТО)

Пред неколку дена пејачката Милица Павловиќ објави низа „разголени фотографии“ на кои позира во долна облека и успеа да заработи над 30.000 лајкови.

Илјада „паднаа“ само во првите две минути… Особено што на нив ионака атрактивната пејачка изгледа ултрасекси. Особено во црните минибикини со шлиц за „луфтирање“ однапред, во кои Милица делува повеќе од провокативно и предизвикувачки.

Кога сме веќе кај предизвикот,  уште поголема љубопитност предизвикаа новите плакати за настап на пејачката, која по подолга пауза заради корона пандемијата, токму денес, петок, 02 октомври 2020 година ќе го има својот прв настап.

На нив Милица е фотографирана во необична варијанта.

Само по долна облека, по гаќички и градник со леопардов принт и црна тантела, во лежечка поза и поглед кој повикува на… знаете веќе што, а во случајов на нејзиниот настап!

Ќе ја носи ли истата долна облека и дали воопшто носи гаќички на своите настапи, убавата пејачка која сака да се појавува во предизвикувачки комбинации на облека, под кои е тешко да се погоди дали може да се носи нешто, откри во мини интервјуто дадено за Мондо ТВ, направено при едно нејзино снимање:

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...

Македонија

Носителот во петтата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Игор Дурловски поднесе оставка од пратеничката позиција. Оставката ја објави на својот профил на Фејсбук....