Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

С*КСИ СТАЈЛИНГ НА СНААТА НА БРЕНА: Ја полуде публиката и направи забава за паметење (ФОТО)

Пејачката Александра Живојиновиќ, некогаш Пријовиќ, одржа уште еден настап за паметење.

Овој пат снаата на Лепа Брена пееше на сплавот Порт во главниот град.

За оваа пригода, Александра одлучи да облече син треперлив костим, а нејзините атрибути излегоа во преден план.

Откако влезе во сплавот таа го вклучи микрофонот и направи забава која долго ќе се памети.

Александра уште еднаш покажа дека покрај тоа што убаво пее знае и да го истакне своето прекрасно тело кое секојдневно е тема на медиумите

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...