Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

С*КСИ СТАЈЛИНГ НА СНААТА НА БРЕНА: Ја полуде публиката и направи забава за паметење (ФОТО)

Пејачката Александра Живојиновиќ, некогаш Пријовиќ, одржа уште еден настап за паметење.

Овој пат снаата на Лепа Брена пееше на сплавот Порт во главниот град.

За оваа пригода, Александра одлучи да облече син треперлив костим, а нејзините атрибути излегоа во преден план.

Откако влезе во сплавот таа го вклучи микрофонот и направи забава која долго ќе се памети.

Александра уште еднаш покажа дека покрај тоа што убаво пее знае и да го истакне своето прекрасно тело кое секојдневно е тема на медиумите

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...