Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОСЛАБНА ПА НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ПРОВОЦИРА: Ана Николиќ го крена фустанот и го покажа затегнатиот задник (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ не престанува да ја интригира јавноста.

Темата е секогаш иста – нејзината тежина!

Прво беше буцка, па наводно изгубила дури 70 килограми и станала „премногу слаба“, а сега едноставно покажа дека изгледа подобро и од порано и дека не се двоуми да покаже малку кожа.

Во овој случај – малку повеќе!

Во емисијата „Ексклузивно“, Ана малку заигра и го поткрена розовиот фустан што го носеше, и го покажа затегнатиот задник и нозе.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...