Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОД СУМАТА ЌЕ ВИ СЕ СВРТИ ВО ГЛАВАТА: Еве за колку пари Цеца пеела на ромската свадба во Рим

Кризата со настапи поради корона кризата ги принуди најголемите ѕвезди да пеат и на места каде што никогаш не би настапиле.Па така, овој викенд Цеца настапи на ромска свадба и тоа во Рим.Младенците имале голема желба токму Цеца да им пее на најважниот ден во животот а тоа родителите им го дозволиле.

Цената за Цеца да пее била дури 100.000 евра и тоа само за два часа.

Ромска свадба, прекрасни луѓе-напиша Цеца на Инстаграм.

најчитани вести

Македонија

Еден од ретките кои што профитираа од инцидентите на 27 Април, а веројатно и единствен во ВМРО-ДПМНЕ е Христијан Мицкоски. После немилиот настан следуваа...

Забава

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм...

Забава

Пејачката Сандра Африка за свој дом ја одбра населбата која е многу популарна меѓу познатите. Соседите велат дека речиси секојдневно ја сретнуваат во кафулињата,...

Свет

Хаос избувна на меѓународниот аеродром Пудонг во Шангај, откако кинеските здравствени власти наредија на сите вработени во товарниот превоз да се тестираат за вирусот...