Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша има оженет додворувач и ЈАВНО УПАТИ БРУТАЛНА РЕАКЦИЈА КОН НЕГОВАТА СОПРУГА (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша секојдневно ја интригира јавноста со својот изглед, а секогаш е активна на социјалните мрежи.

Овој пат, таа објави дека оженет маж и испраќа пораки, а таа тоа го сподели јавно.

Повторно го најдов твојот маж во мојот „инбокс“, повели, еве ти го назад, објави Јелена на Инстаграм со описна илустрација.

Дали станува збор за човек од јавниот живот засега останува непознато, но ставот на пејачката на оваа тема е јасен. Се чини дека Јелена јасно сака да испрати порака некому да не ја вознемирува повеќе, но се уште не го открива неговиот идентитет.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...