Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БЕЗОБРАЗНА ПОНУДА ЗА СРПСКА МАНЕКЕНКА: Еве колку евра и нуди помладо момче (ФОТО)

На широко е познато дека манекенките и убавите пејачки често добиваат непријатни понуди од обожавателите. Така манекенката Јована Ѓорѓевиќ откри на сите на социјалните мрежи каква понуда добила од многу помлад дечко.

https://www.instagram.com/p/CFSciVBnd_f/?utm_source=ig_embed

Имено, моделот на Твитер покажа пораки кои ги испратил младиот дечко кој и пишал со цел да и даде 500 евра за само еден час.

– Многу ми се допаѓаш. Би дал 500 евра за еден час со тебе. Јави ми се ако дојдеш во Подгорица, напишало момчето, а Јована одговорила кратко:

– Еден час вели.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...