Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БЕЗОБРАЗНА ПОНУДА ЗА СРПСКА МАНЕКЕНКА: Еве колку евра и нуди помладо момче (ФОТО)

На широко е познато дека манекенките и убавите пејачки често добиваат непријатни понуди од обожавателите. Така манекенката Јована Ѓорѓевиќ откри на сите на социјалните мрежи каква понуда добила од многу помлад дечко.

https://www.instagram.com/p/CFSciVBnd_f/?utm_source=ig_embed

Имено, моделот на Твитер покажа пораки кои ги испратил младиот дечко кој и пишал со цел да и даде 500 евра за само еден час.

– Многу ми се допаѓаш. Би дал 500 евра за еден час со тебе. Јави ми се ако дојдеш во Подгорица, напишало момчето, а Јована одговорила кратко:

– Еден час вели.

https://www.instagram.com/p/B-fCnhVCZay/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Свет

Некои грешки во самостојниот третман на коронавирусот можат да му наштетат на организмот, па дури и да доведат до смрт, сподели лекарот и ТВ-презентер...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...