Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ана Николиќ покажа како изгледа нејзината сестра – СИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА МНОГУ СИ ЛИЧАТ (ФОТО)

Речиси нема некој да не знае дека пејачката Ана Николиќ има брат кој воедно е и нејзин менаџер, но речиси никој не знае дека таа има и сестра на која јавно и го честиташе роденденот.

Имено пејачката сподели фотографија на нејзиниот Инстаграм профил од својата сестра и под неа напиша:

Среќен роденден најубава и најдобра сестра на светот, те сакаме Тара и јас, напиша пејачката.

Набрзо следуваат и честитки од фановите во коментари, но и тие го коментираа изгледот на нејзината сестра.

„Ау преубави сте“, „убава ти е сестрата“, „убава жена“, „баш си личите“, беа само дел од коментарите.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...