Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Шлицот на Карлеуша ПОКАЖА ПОВЕЌЕ ОД ШТО ТРЕБАШЕ – Фановите полудеа со коментари (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша е во центарот на вниманието каде и да оди и што и да облече, па затоа е неизбежно да биде мета на разни коментари на секој настан. Така беше и на роденденската забава на нејзината колешка Наташа Беквалац.

Имено, Карлеуша се појави во долг бел фустан со длабоко деколте и шлиц, а додека позираше кај големите ангелски крилја на многумина погледот им падна во нејзиното меѓуножје, односно фановите забележаа дека ЈК покажа повеќе од што требаше.

Јелена ја „зачини“ поза покажувајќи го средниот прст.

– Првиот знак дека вашиот ангел чувар се разболел од сите с*ања – напиша таа и започна лавина од коментари и поделени на два табора. Некои ја коментираа совршената фигура на Јелена и нејзиниот изглед, додека други велат дека прстот на фотографијата е тотално бескорисен.

https://www.instagram.com/p/CFmUasgB2Wt/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...