Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

„Не е виновна што е глупава и невоспитана, тоа се гени!“: Кија Коцкар ОСТРО ЈА ИСКРИТИКУВА ЛУНА ЏОГАНИ

Пејачката Кија Коцкар повторно даде свое мислење за Луна Ѓогани, а исто така ги коментираше неодамнешните вести дека е свршена со Марко Миљковиќ.

Пејачките и ријалити учеснички и победнички, влегоа во конфликт поради јавното неверсто на национална телевизија, кога Луна почна врска со сопругот на Кија, пејачот Слободан Радановиќ.

Поминаа години, врската заврши, Кија се разведе, а сега ја коментираше веста дека се мажи за Марко, но исто така рече дека ќе и прости за сè што и направила!

И посакувам среќа, навистина. Таа е девојка која е жртва на нејзината глупост, гени, недостаток на воспитување и сето тоа. Таа едноставно не заслужува да нема втора шанса. Луѓето не ја сакаа поради некои нејзини постапки. Тоа што ми го сторија не му пречеше никого. „Од моја страна, би прифатила нејзино извинување, како и покајание, вели Кија Коцкар.

најчитани вести

Забава

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа? Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа...

Забава

НЕКОИ работи се повторуваат одново и одново во разни филмови, но во реалноста многу ретко. И ова е особено точно кога станува збор за...

Забава

Светски познатата пејачка Ерика Баду изненади многумина кога на Twitter објави дека е позитивна и негативна на тестот за вирусот корона. Ерика направи брз...

Забава

ОВЕН Работа: Под голем стрес сте на работа. Не само што имате проблеми за реализација на плановите, туку добивате лоши вести за финансиите. Љубов:...