Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Журка на годината за 40. роденден на Наташа: Гостите заблескаа во бело, а славеничката воодушеви со својот оригинален фустан (ФОТО/ВИДЕО)

Наташа Беквалац го прослави својот роденден на нејзиниот салаш во Ченеј.

Бидејќи станува збор за јубилејниот 40-ти роденден, пејачката направи посебен напор околу секој детал на гламурозната забава, а таа имаше и посебно барање за своите гости – сите гости требаше да се појават облечени во бело.

Желбата на пејачката беше почитувана од сите, а нејзините најблиски пријатели и соработници вложија посебен напор во врска со модните комбинации.

Јелена Карлеуша избра фустан со длабоко деколте на предната страна и провокативен шлиц.

Прегледач видео записа

Сестрите на Наташа, Драгана и Кристина одлично се забавуваа, а споделија и дел од атмосферата со фановите на Наташа на „Инстаграм“.

https://www.instagram.com/p/CFlBSI9HZuT/?utm_source=ig_embed

Во еден момент славеничката го зеде микрофон и ја подигна атмосферата до сјај.

https://www.instagram.com/p/CFkvhezpYM9/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Во акција на Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ на МВР кај градските гробишта во Охрид се запленети над 100 килограми марихуана. Според нашите...

Свет

Принцот Азим, син на султанот од Брунеи, починал на 38-годишна возраст, потврди владата на таа земја. Азим, кој бил четврти во редот за државниот...