Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МРАЧНАТА СТРАНА НА ЈАВНАТА РАБОТА: Згодната водителка проговори за непристојните понуди

Една од најубавите водителки во регионот, Бојана Лазиќ, честопати е мета на непристојни понуди поради нејзиниот атрактивен изглед.

Кога станува збор за Бојана, повеќето зборуваат за нејзиниот изглед и не е изненадувачки што, пред да стапне на телевизија, работеше како модел. Како што откри, тоа со себе носи одредени непријатности …

https://www.instagram.com/p/CFaITq6Dn-m/?utm_source=ig_embed

– Имајќи предвид дека бев модел и бев мисица, имаше многу непристојни понуди. Но, јас секогаш носев домашно образование и ја имав мајка ми како најголем и најдобар пример. Горда сум што денес сум како неа и се борам сама. Мирот и спокојството немаат цена – истакнува Бојана.

Бојана Лазиќ, која е добро позната на гледачите на Гранд телевизија, каде претходно работеше, неодамна е водителка на емисијата „Премиера“ на ТВ Пинк.

https://www.instagram.com/p/CFH2XamDPH4/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...