Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Погледнете го новиот секси спот на Џенифер Лопез со Малума (ВИДЕО)

Додека ја чека својата венчавка со Алекс Родригез (45), што мораше да ја одложи поради епидемијата на коронавирус, латино-дивата Џенифер Лопез (51) не мирува.

Таа го издаде синглот „Pa Ti + Lonely“, што го изведува со колумбиската sвезда Малума (26).

Двајцата снимија две слични приказни во едно видео, а нивните жешки сцени не ги оставија обожавателите рамнодушни.

Убавата Џенифер е главната sвезда на видеата, а многумина се согласуваат дека е како вино – колку е постара, толку е подобра. Во една сцена, таа се качува на маса додека пејачот страсно ја бакнува.

Некои американски таблоиди велат дека блискоста на неговата девојка со младиот пејач му паѓа тешко на Родригез.

“Не може да издржи да ја гледа Џеј Ло со друг маж, иако знае дека глуми. Не може да си помогне, иако е свесен дека тоа е нејзината работа. Тој е многу конзервативен. Со никого не сака да ја дели неговата сопруга”, изјавил човек близок на двојката .

Не е познато дали овие песни се подготовка за нејзиниот нов албум, а поминаа шест години од објавувањето на последниот „А.К.А.“

Џенифер и Малума се скоро неразделни во бизнисот, па ја снимија скапата и романтична комедија „Омажи се за мене“, чија премиера е најавена во февруари 2021 година.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Во акција на Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ на МВР кај градските гробишта во Охрид се запленети над 100 килограми марихуана. Според нашите...