Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Милица Тодоровиќ ГОЛА НА БАЗЕН ГО РЕКЛАМИРА ЗАДНИКОТ (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ изненади со нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, таа позираше без горниот дел од костимот за капење, додека видлив беше само нејзиниот долен дел.

Сепак на фотографијата која таа ја објави додека ги држи градите цврсто со рацете нејзиниот задник доаѓа во преден план, а ваквиот потег на пејачката особено се допадна на нејзините машки фанови.  

По оваа фотографија, социјалните мрежи полудеа од коментари

https://www.instagram.com/p/CD4iFh6nhJ6/

најчитани вести

Забава

НЕКОИ работи се повторуваат одново и одново во разни филмови, но во реалноста многу ретко. И ова е особено точно кога станува збор за...

Забава

ОВЕН Работа: Под голем стрес сте на работа. Не само што имате проблеми за реализација на плановите, туку добивате лоши вести за финансиите. Љубов:...

Забава

Сансевиерија е цвеќе кое не бара многу грижа – се пресадува на секои 2 до 3 години во малку поголема саксија Почвата треба да...

Свет

Петнаесет азиско-пацифички земји формираа најголем трговски сојуз во светот. Тоа се случи под покровителство на Кина и без учество на Соединетите држави, кои ги...