Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Милица Тодоровиќ ГОЛА НА БАЗЕН ГО РЕКЛАМИРА ЗАДНИКОТ (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ изненади со нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, таа позираше без горниот дел од костимот за капење, додека видлив беше само нејзиниот долен дел.

Сепак на фотографијата која таа ја објави додека ги држи градите цврсто со рацете нејзиниот задник доаѓа во преден план, а ваквиот потег на пејачката особено се допадна на нејзините машки фанови.  

По оваа фотографија, социјалните мрежи полудеа од коментари

View this post on Instagram

🛥🌊🌞 @yoa_swimwear #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

најчитани вести

Забава

Марија Шерифовиќ ја посетила слаткарницата на својата мајка Верица Шерифовиќ во Крагуевац, за да научи да прави торта, но и се случил еден пех....

Забава

Овен Ноември носи хармонични моменти со семејството, пријателите и партнерот. Наоѓате утеха во нив, и секогаш кога имате лош ден, тие се тука за...

Забава

Актерката Јелена Јованова или како што уште сите ја знаат – Јелена од Драчево, поради ликот кој го толкуваше во серијата „Преспав“, денес слави...

Македонија

Носителот во петтата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Игор Дурловски поднесе оставка од пратеничката позиција. Оставката ја објави на својот профил на Фејсбук....