Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЏЕЈ ЛО СЕ СОБЛЕЧЕ НА ПЛАЖА и покажа зошто е една од најубавите жени (ФОТО)

Кога Џенифер Лопез ќе објави слика во костим за капење, на Инстаграм се пали црвено светло бидејќи лајковите и коментарите рушат рекорди.

Џенифер Лопез уживаше во последните денови од летото, па за своите фанови позираше на плажа и објави фотографија на Инстаграм со коментар дека „се чувствува ЗЛАТНО“.

Ти си златото и возвратија нејзините обожаватели, а сликата за миг ја лајкнаа 2 милиони следбеници.

Кога жената работи на себе (тренира и јаде здраво и, се разбира, се грижи за себе), но ги има и сите чуда на модерната козметика при рака, тогаш таа навистина може да го измами времето не само по дух, туку и по изглед.

https://www.instagram.com/p/CFK9YsTJfN_/?igshid=1ibxr6r18es4c

Кое време би било посилно од убавината на жената? Таа битка е изгубена само ако ја предадете. И зошто би го сторила тоа, вели популарната Џеј Ло

https://www.instagram.com/p/CFVfdLzJ81E/?igshid=j3blaj4pr0cf

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...