Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Снаата на Лепа Брена ПО ГРАДНИК ПРОШЕТА СРЕДЕ БЕЛГРАД (ФОТО)

Снаата на Лепа Брена, пејачката Александра Живојиновиќ, која нам ни е попозната како Александра Пријовиќ, со нејзиното последно стилско издание остави голем впечаток.

Пејачката беше гостинка во една радио станица, а за таа пригода избра импресивна комбинација која се базира на деловен стил: син костум составен од шик панталони и долг елек со едно копче. Ова издание таа го направи да изгледа многу провокативно бидејќи Александра не носи кошула или блуза под нејзиниот елек, а својот изглед го комплетира со отворени сандали и неон жолта мини-чанта.

Таа се одлучи за минимална шминка, што само ја истакнува нејзината убавина, а од накит носеше неколку алки, часовник и скап прстен.

најчитани вести

Забава

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа? Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа...

Забава

НЕКОИ работи се повторуваат одново и одново во разни филмови, но во реалноста многу ретко. И ова е особено точно кога станува збор за...

Забава

Светски познатата пејачка Ерика Баду изненади многумина кога на Twitter објави дека е позитивна и негативна на тестот за вирусот корона. Ерика направи брз...

Забава

ОВЕН Работа: Под голем стрес сте на работа. Не само што имате проблеми за реализација на плановите, туку добивате лоши вести за финансиите. Љубов:...