Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Александра Младеновиќ отворено среде емисија – ЕВЕ КАКО ЈА ИЗГУБИВ НЕВИНОСТА

Пејачката Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“, а кога требаше да открие детали од интимниот живот, односно да открие кога ја изгубила невиноста, го покри лицето со раце.

Многу ми е срам да зборувам за тоа. Се случи кога имав 18ипол, 19 години. Не знам точно, вели Александра и додава:

Тој повеќе не живее во Србија, останавме во многу добри односи, поздрав за него. Тој ми беше голема љубов. Тоа навистина ми беше прва љубов во животот.  Нашата врска траеше три години, вели пејачката и открива на кое место се случило првиот нејзин однос.

„Тоа се случи кај мене дома“ откри Младеновиќ.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...