Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Александра Младеновиќ отворено среде емисија – ЕВЕ КАКО ЈА ИЗГУБИВ НЕВИНОСТА

Пејачката Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“, а кога требаше да открие детали од интимниот живот, односно да открие кога ја изгубила невиноста, го покри лицето со раце.

Многу ми е срам да зборувам за тоа. Се случи кога имав 18ипол, 19 години. Не знам точно, вели Александра и додава:

Тој повеќе не живее во Србија, останавме во многу добри односи, поздрав за него. Тој ми беше голема љубов. Тоа навистина ми беше прва љубов во животот.  Нашата врска траеше три години, вели пејачката и открива на кое место се случило првиот нејзин однос.

„Тоа се случи кај мене дома“ откри Младеновиќ.

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...

Македонија

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот, велат оттаму. Само на територијата на...