Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ќерката на Џоли и Бред Пит САКА ДА БИДЕ МАШКО – Сега се вика Џон, а се спрема за операција

Анџелина Џоли и Бред Пит се разведоа во 2016 откако актерката поднесе барање за развод и побара старателство над шесте деца, а причините тогаш како што беше објавено биле меѓусебните конфликти како и тие со децата.

Тие имаат шест заеднички деца од кои три се биолошки, а три посвоени. Нивната ќерка, Шилон сега одлучи да носи машко има и сега се вика Џон, пренесуваат странските медиуми.

Имено, во февруари оваа година, Шилон официјално стана Џон на хартија, а наводно е подготвена на операција за промена на полот, иако сè уште не е официјално потврдена.

– Таа сака да биде момче, затоа и ја отсекуваме целата коса. Сака да носи машка облека и смета дека е еден од браќата, изјави Анџелина, која од самиот почеток целосно ја поддржува таквата одлука.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Во акција на Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ на МВР кај градските гробишта во Охрид се запленети над 100 килограми марихуана. Според нашите...