Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕ ПУКА НА НЕА: Дара Бубамара едвај ги прибра градите во бикини (ФОТО)

Дара Бубамара неодамна се врати од одморот со нејзиното 21-годишното момче кое долго го криеше од јавноста. Таа од Малдивите често објавуваше фотографии во костими за капење, истакнувајќи ги своите бујни облини, а сега истото го прави и од својот дом.

Имено, фолкерката позираше во сребрено бикини кое ги истакна нејзините облини, а особено огромните гради кои како и секогаш излегоа во прв план.

Ваквата фотографија со која Дара ги провоцираше своите фанови очекувано наиде на бура од коментари. Па фановите посакаа истите да излезат од бикинито, а други пишуваа дека останале без текст, додека трети ја пофалија дека изгледа како бомба.

View this post on Instagram

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...