Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Многу мажи се плашат да започнат врска со жените родени во овој хороскопски знак

Постојат жени од кои мажите се плашат и ретко влегуваат во љубовна врска, поради страв дека ќе останат инфериорни.

Тие жени се паметни, убави и успешни и претставуваат опасност за мажите, па многу од нив тешко наоѓаат партнер кој може да ја издржи нивната доминација. Според астрологијата, еден знак е особено доминантен кога станува збор за жените од кои мажите бегаат.

Станува збор за жените родени во знакот на Овен. Тие се исклучително храбри, силни и упорни, од мали нозе се вредни и со нескршлив дух. Можат да остварат сè што ќе замислат.

Повеќето мажи покрај нив се чувствуваат инфериорно, па стравуваат да започнат врска со жена која зрачи со сила и енергија и е прилично доминантна.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...