Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Рада проговори за видеата на п“рно сајт: НЕ МЕ СПОРЕДУВАЈТЕ СО ТИЕ КОИ ИМААТ ЦЕНА

Пејачката Рада Манојловиќ минатата недела заврши на страницата за возрасни, а нејзините снимки станаа едни од најгледаните.

Имено, снимките на Рада се направени на еден настап, таа сега реши да зборува за целата ситуација во која се најде.

– Не можам да забранам некој да ги гледа моите слики или снимки, бидејќи тие се дефинитивно јавни и секој има пристап. Она што искрено ми пречи е тенденциозното пишување на одредени медиуми и спецификацијата за мене и моето име, во морето на други пејачи, чии слики и снимките од настапи исто така завршија на тие различни страници, рече Рада, додавајќи:

https://www.instagram.com/p/CFYC7xoFojy/?utm_source=ig_embed

„Естрада е мало село каде сите одлично се познаваме … зошто се вперува прст кон мене и се валка името на една од ретко чистите личности.

Најлесно е да се следи линијата на најмал отпор заради минич и тие гледаат на конкретни цени на одредени „каталози“ и „рани дела“ на моите индивидуални колеги. Зборот „п*рно“ не оди со моето име, а особено не во споредба со тие кои имале и имаат цена, а вие добро знаете.

https://www.instagram.com/p/CB_JSu7ldMA/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Свет

Некои грешки во самостојниот третман на коронавирусот можат да му наштетат на организмот, па дури и да доведат до смрт, сподели лекарот и ТВ-презентер...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Свет

Многу промени ќе се случат, а Бил Гејтс на почетокот на оваа недела зборуваше за долгорочните последици од пандемијата врз нашите животи. За некои,...