Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Емина Јаховиќ објави фотографија – ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДАШЕ ПРЕД ПЛАСТИЧНИТЕ ОПЕРАЦИИ (ФОТО)

За разлика од многу  нејзини колешки кои не сакаат да признаат дека подлегнале под нож и направиле корекции, Емина Јаховиќ нема таков проблем.

Емина во една прилика откри дека направила корекции, па дури се пошегува на своја сметка.

Имено, во една прилика пејачката сподели фотографија стара една деценија на која позира заедно со својот пријател Нино.

Нино и јас пред 12 години. Пред операција на мојот нос и неговото слабеење, напиша пејачката во описот на фотографијата.

најчитани вести

Забава

ОВЕН Работа: Под голем стрес сте на работа. Не само што имате проблеми за реализација на плановите, туку добивате лоши вести за финансиите. Љубов:...

Забава

Сансевиерија е цвеќе кое не бара многу грижа – се пресадува на секои 2 до 3 години во малку поголема саксија Почвата треба да...

Свет

Петнаесет азиско-пацифички земји формираа најголем трговски сојуз во светот. Тоа се случи под покровителство на Кина и без учество на Соединетите држави, кои ги...

Македонија

Комисијата за заразни болести денеска одржа состанок на кој не се предложени нови рестриктивни мерки за заштита од Ковид-19, потврдија за МИА од Министерството...