Connect with us

Hi, what are you looking for?

Македонија

Ексклузивно видео-МАСОВНА ТЕПАЧКА ВО СТРУМИЦА ПОМЕЃУ ПОЛИЦАЈЦИ И ГРАЃАНИ

До редакцијата на медиа.мк пристигна видео за кое се вели дека премалку во Струмица се случила масовна тепачка на граѓани со полиција.

Се оочекуваат повеќе информации од МВР.

Погледнете:

најчитани вести

Забава

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа? Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа...

Забава

НЕКОИ работи се повторуваат одново и одново во разни филмови, но во реалноста многу ретко. И ова е особено точно кога станува збор за...

Забава

Светски познатата пејачка Ерика Баду изненади многумина кога на Twitter објави дека е позитивна и негативна на тестот за вирусот корона. Ерика направи брз...

Забава

ОВЕН Работа: Под голем стрес сте на работа. Не само што имате проблеми за реализација на плановите, туку добивате лоши вести за финансиите. Љубов:...