Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Сузана Манчиќ за првпат ја покажа нејзината сестра – ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА (ФОТО)

Сите ја знаете водителката Сузана Манчиќ која со години работи на ТВ екраните, но ретко кој знае дека и таа има сестра која исто така е русокоса.

Водителката неодамна уживаше со својата сестра, а на социјалните мрежи  се пофали како ги поминуваат топлите денови.

„Сестра“, напиша Манчиќ во описот на фотографијата.

Сузана речиси никогаш не ја покажува  својата сестра, а многумина забележаа дека тие премногу си личат.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...