Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Сузана Манчиќ за првпат ја покажа нејзината сестра – ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА (ФОТО)

Сите ја знаете водителката Сузана Манчиќ која со години работи на ТВ екраните, но ретко кој знае дека и таа има сестра која исто така е русокоса.

Водителката неодамна уживаше со својата сестра, а на социјалните мрежи  се пофали како ги поминуваат топлите денови.

„Сестра“, напиша Манчиќ во описот на фотографијата.

Сузана речиси никогаш не ја покажува  својата сестра, а многумина забележаа дека тие премногу си личат.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...