Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Емина Јаховиќ подигнала маица, а на многумина не им се допаднало! Мислат дека ПРЕТЕРАЛА (фото)

Емина Јаховиќ поделила нова фотографија на која ја истакнала својата фигура, но тоа не им се допаднало на многумина на Истаграм.

Пејачката позирала со подигната маица, а многумина се запрашале зошто толку ослабела. Инаку Емина е позната како некој кој многу вежба и води сметка за својата линија.

“Оди јади нешто… Добра си, но твоето тело… Што е мноу, многу е“, е само еден од коментарите под објавата на Емина.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...