Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Емина Јаховиќ подигнала маица, а на многумина не им се допаднало! Мислат дека ПРЕТЕРАЛА (фото)

Емина Јаховиќ поделила нова фотографија на која ја истакнала својата фигура, но тоа не им се допаднало на многумина на Истаграм.

Пејачката позирала со подигната маица, а многумина се запрашале зошто толку ослабела. Инаку Емина е позната како некој кој многу вежба и води сметка за својата линија.

“Оди јади нешто… Добра си, но твоето тело… Што е мноу, многу е“, е само еден од коментарите под објавата на Емина.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...