Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Оваа манекенка потроши 110.000 евра за да го има најтенкиот струк – ЕВЕ КАКО СЕГА ИЗГЛЕДА ДОРА (ФОТО)

Дора Родригез се натпреварувала за Мис Универзум, а сега го изненади светот кога го покажа екстремно тенкиот струк.

Имено, манекенката потрошила околу 110.000 евра за преку операција да дојде до најтенкиот струк на светот.

Потрошив повеќе од 100.000 фунти во последните неколку месеци на липосукција и мамопластика. Сè уште не сум размислила за отстранување на ребрата, но веројатно ќе го направам тоа за да ја постигнам мојата цел, рекла манекенката.

Дора верува дека сега, со ултра тесен струк и силикони во градите, има фигура на Барбика и тело од соништата.

Таа истакнала дека е среќна иако направила многу пластични операции.

најчитани вести

Македонија

Миленко Неделковски, кој важи како прво новинарско перо на Мицкоски и близок пријател на Орце Камчев вчера ја отвори темата со блокираните сметки на...

Забава

Нејзината судбина е многу интригирачка. Таа помина скоро цела деценија во манастир, а потоа стана sвезда во филмови за возрасни, и еве што вели...

Забава

Хана Стивенс од Бирмингем беше фатена за време на карантин како трча по улицата во надеж дека полицијата нема да ја стигне. Кога се...

Забава

Мадона го помина американскиот празник Денот на благодарноста со своето момче, танчерот Ахламалик Вилијамс. 62-годишната поп-sвезда објави фотографии на кои седи во скутот на...