Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Најзгодната водителка дигна нога среде емисија, ПА ПОКАЖА ПОВЕЌЕ ОД ШТО ТРЕБАШЕ (ВИДЕО)

Атрактивната и мошне сексапилнa водителка на ТВ „Пинк“ и поранешната сопруга на Жика Јакшиќ, русокосата убавица Дајана Пауновиќ е една од најпривлечните и најзгодните водителки, која  ТВ гледачите, особено оние од машката популација, повторно ги остави без здив.

Веќе е познато дека додека си ја врши својата работа, Дајана не ретко во ТВ кадарот ги истакнува своите главни адутим, убавите долги нозе.

Но овој пат таа беше гостинка на ТВ, па во текот на емисијата се појави шега меѓу Дајана и нејзиниот колега дека таа не може толку лесно да ја крене ногата и да ги покаже чорапите, како што тоа може да го направи тој. Дајана реши да го прифати и да одговори на предизвикот, па додека покажуваше дека и таа умее тоа да го прави тоа, покажа премногу… Повеќе од што е потребно, а за малку ќе покажаше – се’… што се крие под нејзиниот фустан!

Погледнете во продолжение дали и како русокоста убавица наседна на трик – шегата на својот колега и колку  покажа од она што не би требало баш сите да го видат:

https://www.instagram.com/p/CFEwypqhEoK/?igshid=7g8fjmyrhqb6

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...