Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Инфлуенсерка уапсена ПОРАДИ ОБЈАВЕНА ФОТОГРАФИЈА – ЕВЕ КАКО ЗАПАДНАЛА ВО ПРОБЛЕМИ (ФОТО)

Еми Рус е под истрага на полицијата која тврди дека поради нејзиното фотографирање на нивниот автомобил има вдлабнатина.

Оваа 21 годишна девојка која има над 160.000 следбеници на Инстаграм се сликала како позира на полициски автомобил, со опис дека токму поради таа фотографија била уапсена.

Иако таа не навела повеќе детали, полицијата во Хамбург на социјалните мрежи објави дека е приведена жена која позирала на полициски автомобил. Полицијата подоцна утврдила дека автомобилот е оштетен поради што е поднесена казнена пријава против младата девојка, а објавената фотографија за полицијата е доказ.

Истрагата против неа е во тек и штетата ќе и биде наплатена. Да, нашите полициски автомобили може да бидат прилично секси. Добродојдени сте да се фотографирате. Но, внимавајте да не ги оштетите, седењето на нив дефинитивно е премногу, велат од полицијата.

најчитани вести

Свет

Шесмина луѓе, воглавно лекари, денеска се уапсени во Кина поради кражба на органи на починати пациенти, соопштиле локални медиуми. Криминална група ги лажела семејства на...

Забава

Марија Сол Перез, аргентинската водителка е една од најатрактивните жени во светот, а посилниот пол никогаш не е рамнодушен на нејзините фотографии и снимки...

Македонија

Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при...

Свет

Тие предвидуваат дека огромни проблеми ќе се појават кога хакерите ќе ја зафатат технологијата Neuralink! Експертите предупредуваат дека чиповите што ќе бидат всадени во...